Kochani!

Kochani!
Dziś w Zakątku druga tura dezynfekcji koni i ich boksów, nadal zwierzaki muszą obyć się bez wolontariuszy, no cóż mus to mus.
Mamy za to dla Was miłą wiadomość, działania godne naśladowanictwa, szczególnie w czasie koronawirusa i akcji „zostań w domu” witrualne wsparcie Zakątka Weteranów zdaję się być działaniem na czasie. Studenci Śląskiego Uniwersytetu Dzieci będą wspomagać Zakątek Weteranów!
Przeglądają właśnie zdjęcia mieszkańców Zakątka, zapoznają się z historią służby funkcjonariuszy na 4 łapach i 4 kopytach.
Od dzisiaj także Studenci Śląskiego Uniwersytetu Dzieci mogą wysłuchać wykładu ” Konie na służbie i na emeryturze – czyli niezwykła rola konia policyjnego”. Przy okazji wykładu można pooglądać zdjęcia z Zakątka i zobaczyć Deflina, Diamanta, Rojbra, Farysa i Hipola.
Dziękujemy za promowanie idei wspierania emerytowanych zwierząt służbowych!

https://www.dzieci.us.edu.pl/wiadomosci/pomagamy-uniwersytet-slaski-dzieci-obejmie-opieka-jednego-z-podopiecznych-zakatka-weteran

Link: https://www.dzieci.us.edu.pl/wiadomosci/pomagamy-uniwersytet-slaski-dzieci-obejmie-opieka-jednego-z-podopiecznych-zakatka-weteran

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *