11 listopada 2020|
 • 0
 • 2

Kalendarze 2021!!!
Już się drukują😁😁😁. Piękne, z wyjątkowymi zdjęciami wykonanymi przez Renatę Osinksą i Agnieszkę Zaworską. Na 14 kartach kalendarza powitają Was Hipol, Delfin, Diamant, Bono, Haro, Borys i reszta naszego Zakątkowego towarzystwa. Każdy miesiąc nadchodzącego roku to inny emerytowany futerkowy funkcjonariusz, z którym będziecie mogli spędzać czas. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie naszego podopiecznego, a każdy dzień pewnością będzie piękniejszy. Poza pięknymi zdjęciami w kalendarzu znajdą państwo informację o Stowarzyszeniu „Zakątek Weteranów”. Na każdej karcie znajduje się także krótka informacja o zwierzęciu widniejącym na zdjęciu: data urodzin, jednostka w której służył i specjalizacja służbowa. Ponadto, oprócz oznaczonych dni świątecznych, zaznaczyliśmy także urodziny naszych podopiecznych. Dzięki takiemu opracowaniu kalendarza z pewnością dowiecie się wielu ciekawych informacji o nas i naszych podopiecznych.
Zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia – nasz kalendarz może być też prezentem dla kogoś, kto tak jak my, kocha zwierzęta. W ten sposób uczynicie dwa dobre uczynki: komuś sprawicie radość a dodatkowo realnie wesprzecie działalność Zakątka Weteranów. Dzięki zakupowi przez Was kalendarza my będziemy mogli jeszcze lepiej zadbać o nasze kochane futrzaki i kopytka.
Ogromne podziękowania za projekt kalendarza i opracowanie graficzne kierujemy do Pani Lidii Rasztawickiej oraz całego zespołu Agencji Reklamowej Avanti. To ich zasługą jest wygląd naszego kalendarza, do zakupu którego zapraszamy.

Zamawiać kalendarze można już teraz. Do wysyłki gotowe będą po 17 listopada 2020 r.
Jak to zrobić?
Proste.
Można zamówić jedną lub więcej sztuk.
1. Dokonać przedpłaty 40 zł/szt kalendarza + koszty wysyłki oraz bezpiecznego opakowania (do paczkomatu +10 zł, do domu + 12,50 zł) na numer konta:
Bank PEKAO SA 53 1240 3246 1111 0010 7204 2668
2. W tytule przelewu koniecznie należy podać informację, że chodzi o zakup kalendarza (ile sztuk), swoje dane, adres gdzie mamy go wysłać i sposób dostawy (paczkomat – określić jego adres bądź nr, dom).
3. W siedzibie Zakątka Weteranów w Gierłatowie oraz od naszej koleżanki w Jarocinie można odebrać kalendarz osobiście, nie ponosząc kosztów przesyłki i specjalnego pakowania, płacąc
40 zł.
Serdecznie zapraszamy do nabywania kalendarza i uprzedzamy, że ich ilość jest ograniczona. Jeśli wyczerpie się zapas kalendarzy a dokonacie wpłaty, zostanie wam zwrócona cała kwota.
Jeszcze raz zapraszamy !

Category: wordpress

2 Comments

 1. by octoberday 11 stycznia 2021 20:55

  Dzień Dobry,

  czy są jeszcze dostępne kalendarze ? Chciałabym zamówić dwie sztuki z dostawą do paczkomatu w Chorzowie przy ulicy Gałeczki (paczkomat CHO08M)

  Życzę miłego dnia,

  Kinga Kołodziejczyk

 2. by Henryk 1 sierpnia 2021 15:15

  Wspaniała inicjatywa – pokazuje także że i wśród polityków tylko zwierzęta mogą doprowadzić do pojednania dla wyższych celów
  Brawo STOWARZYSZENIE – Brawo założyciele i społecznicy.
  Psiarz henryk

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *