Kochani🥰 Po emisji programu o naszym Zakątku Weteranów w <a href='https://fakty.

Kochani🥰
Po emisji programu o naszym Zakątku Weteranów w https://fakty.tvn24.pl/ zainteresowanie naszym Stowarzyszeniem wzrosło do stopnia, którego się nie spodziewaliśmy😍😍. Założona przez nasze wolontariuszki zrzutka na owies dla koni momentalnie kilkukrotnie przekroczyła oczekiwaną kwotę. Jesteśmy Wam wszystkim za to bardzo, bardzo wdzięczni. Trudno opisać słowami jak bardzo. Już zamówiliśmy pierwszą dostawę owsa, wysłodków i trawokulek dla naszych kopytek, bo to niezbędny i wartościowy pokarm do nich na najbliższe miesiące. To dzięki Wam nasze konie będą miały pełne brzuszki😘😘😘. Z uwagi na brak miejsca do magazynowania bardzo dużych ilości karmy, będziemy zamawiać ją systematycznie i oczywiście relacjonować to Państwu na naszym fb.

Pojawiło się też wiele sugestii, byśmy założyli zrzutkę ogólną na naszą działalność. Otóż jedna taka zrzutka funkcjonuje od dłuższego czasu, gdy zaczynaliśmy budowę stajni, stawianie kojców dla piesków. Można na nią nadal wpłacać pieniążki. Podamy też inne formy wpłat, o które Państwo dopytywali.
Nie chcemy jednak robić kolejnej zrzutki ogólnej. Zależy nam na jasności i możliwości pokazania tego, co dzięki wsparciu ludzi o ogromnych sercach osiągnęliśmy. Dlatego dzisiaj ruszamy ze zrzutką na zakup ładowacza. Jeśli śledzicie naszego fb, to widzieliście jak często informujemy o pracach porządkowych i o tym, że potrzebni chętni do prac fizycznych. Niestety, poza dwoma czy trzema osobami, chętnych brak. Mamy cudowne wolontariuszki, które gdybyśmy im pozwolili, zrobiły by wszystko. Ale ze względu na ich wiek nie możemy i nie chcemy wykorzystywać ich do tak ciężkich prac jak wywożenie 40 taczek obornika ze stajni. Ta praca jest bardzo wyczerpująca także dla nas. Niestety bywa i tak, że pozostaje ona na barkach jednej osoby. Do tego dochodzi konieczność przetransportowania i ułożenia w stóg balotów słomy czy siana. Do tych prac musimy wynajmować sprzęt co kumuluje koszty.
Dlatego jeśli uda nam się uzbierać wymaganą kwotę i kupić taki sprzęt, będziemy mogli więcej czasu poświęcić na bezpośredni kontakt z naszymi podopiecznymi: pielęgnację , zabawy i spacerki. A niektórym na tresurę i przypomnienie dobrych manier😉 (Aramis, to między innymi o Tobie😂)

A teraz, zgodnie z oczekiwaniami podajemy możliwości finansowego wsparcia Zakątka Weteranów:
Bank PEKAO SA: 53 1240 3246 1111 0010 7204 2668

PAYPAL: [email protected]

https://fakty.tvn24.pl/

i obecna zbiórka pod linkiem:
https://fakty.tvn24.pl/

Zdjęcie ładowacza jest zdjęciem poglądowym i pochodzi z internetu 🙂

Komentarz do “Kochani🥰 Po emisji programu o naszym Zakątku Weteranów w <a href='https://fakty.

  • 5 lutego 2021 o 09:56
    Permalink

    hej, podajcie adres już istniejącej zrzutki! proszę 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *