A na tym filmiku mamy również podopiecznych Stowarzyszenia i Sławka Walkowiaka. Młody owczarek niemiecki to Diuna. Stowarzyszenie zaopiekowało się sunią,ponieważ niestety właściciel nie mógł odpowiednio spożytkować jej energii. Jak widać daliśmy sobie radę i przyznamy, że DIUNA nadaje się do ukierunkowania jej do pracy węchowej. Czarna Labradorka GAPA to sunia Sławka i pomaga w wychowaniu młodych psów ucząc je pasji do aportu i zaraża je swoim spokojem.

WADER 13 letni owczarek niemiecki. Służył w Koszalińskiej Policji jako patrolowo-tropiący. Jest w znakomitej kondycji jak na swój wiek. Jak widać uwielbia spacery. Zasłużył sobie na spokojną i godną emeryturę.

Przedstawiamy KIMA pies patrolowo tropiący z KPP w Goleniowie. KIM przeszedł szereg badań,gdyż jak widać na filmach jego tylne łapy odmawiają posłuszeństwa. KIM ma uszkodzony rdzeń kręgowy. Obecnie zbieramy 2000zł na jego operacje. Nasza prośba o pomoc. Wpłacajcie na nasze konto dowolne kwoty. Każda złotówka przyczyni się do uratowania KIMA od wózka inwalidzkiego. Można też nas znaleźć na pomagam.pl/zakatekweteranow.

 

 

 

 

 

 

Spacer byłych funkcjonariuszy KPP we Wrześni. Bajka (11 letnia labradorka) i Amant(10 letni owczarek niemiecki). W nowym miejscu aklimatyzacja przebiega rewelacyjnie. Psy czują się znakomicie.

Pierwsze szkolenie po zimie Ogniwa Konnego WZM KMP Poznań wraz z pododdziałem OPP KWP w Poznaniu. W szkoleniu biorą udział również dwa dwa młode konie (widać, które to 
</p>
	</div>
</article>
	      </div>
	    	    
	    </div>
		</div>

  </div>
    	<footer class=

Zakątek Weteranów © All Rights Reserved - 2022